Ayşe Hatun Önal ‘Kocam’ paylaşımından sonra şimdi de otel paylaşımı yaptı

1999 yılında Miss Turkey yarışmasında Türkiye’nin en güzel kadını seçilerek mankenlik kariyerine adım atan Ayşe Hatun Önal, daha sonra kariyerine sunuculuğu ve şarkıcılığı da ekledi. Ayşe Hatun Önal, son dönemde kariyeriyle gündem olduğu kadar özel hayatıyla gündem olmaya başladı.

Önal, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda geçtiğimiz günlerde magazin gündemine bomba gibi düştü. Sevenleri şarkıcı Ayşe Hatun Önal’a; “Mutluluklar Ayşe Hanım”, “Evlendiniz mi?”, Çok mutlu ol Ayşe” gibi yorumlarda bulundu. Fakat Önal, yaptığı paylaşımı kısa süre içinde sildi.

Ayşe Hatun Önal’ın paylaşıp sildiği paylaşım sosyal medyayı sallarken Söylemezsem Olmaz sunucusu ünlü spiker Hande Sarıoğlu çıktığı canlı yayında gerçeği ortaya çıkardı. Hande Sarıoğlu, Ayşe Hatun Önal’ın paylaşıp sildiği kişinin Mehmet Ali Çebi olduğunu, Çebi’nin 2020 yılında oyuncu Selin Demiratar’la evlendiğini, Mehmet Ali Çebi’nin hala Demiratar ile evli olduğunu ifade etti.

“O SENİN KOCAN DEĞİL”

Söylediği sözlerin ardından sinirlenen Hande Sarıoğlu, Ayşe Hatun Önal’a sert sözler söyledi. Sarıoğlu, “O başkasının kocası, senin kocan değil. Sen şu an metressin pardon da” diyerek tepki gösterdi. Sarıoğlu, Ayşe Hatun Önal’la Mehmet Ali Çebi’nin, oyuncu Selin Demiratar’la evlenmeden önce bir sevgilik hikayeleri olduğunu da öne sürdü.

SAPLANTILI AŞK İDDİASI

Psikolojik durumunun iyi olmadığı belirtilen Önal’ın, Demiratar’ın eşi Çebi’ye saplantılı bir şekilde aşık olduğu şeklinde iddialar ortaya atıldı. Önal, Mehmet Ali Çebi’ye ait otelin SPA’sından bir paylaşımda bulunarak görenleri şaşkına çevirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x