Xiaomi artık banyolarımıza da giriyor, Çinli üretici bunu da yaptı

Xiaomi, akıllı telefonlarla özdeşleşse de, şirketin ürün yelpazesi oldukça çeşitlidir. Bu ürünlerden biri olan Mijia Akıllı Kıyafet Kurutucu, şirketin çeşitliliğini gözler önüne seriyor. Ancak, bu ürünlerin büyük bir kısmı şu ana kadar daha çok Çin pazarına özgüydü. Ancak Xiaomi, global pazarda da yerini almayı hedefleyerek durumu değiştirmeye başladı. Bu bağlamda Xiaomi’nin akıllı ev teknolojilerinden biri olan Mijia S400 akıllı tartı, Xiaomi Vücut Kompozisyonu Tartısı S400 adı altında dünya genelinde kullanıma sunuluyor.

Geleneksel tartılardan farklı olarak, sadece vücut ağırlığını ölçmekle kalmayıp, kalp atış hızı, vücut kitle indeksi (VKİ), vücut su kütlesi, yağ kütlesi, vücut yağ yüzdesi ve kas kütlesi gibi çeşitli sağlık göstergelerini de sunuyor. Xiaomi, tüm bu ölçümleri yapabilen akıllı tartıyı inanılmaz derecede uygun bir fiyatla sunmayı planlıyor.

Xiaomi artık banyolarımıza da giriyor, Çinli üretici bunu da yaptı

Çin’de Mijia S400 olarak bilinen bu tartı, yaklaşık 14 dolar (yani 99 Yuan) fiyat etiketine sahip. Fiyatlar Çin dışında biraz farklılık gösterebilir ancak fiyat ikiye katlansa bile bu, satın alabileceğiniz en uygun fiyatlı ve en iyi akıllı tartılardan biri olmaya devam eder.

Xiaomi Vücut Kompozisyonu Tartısı S400, vücut ve sağlık hakkında 25 farklı ölçüm yapmak için elektriksel darbeler kullanır. Bu ölçümler arasında vücut ağırlığı, kalp hızı, vücut kitle indeksi, vücut su kütlesi, yağ kütlesi, vücut yağ yüzdesi, kas kütlesi, kas kütlesi yüzdesi, kemik mineral içeriği, kemik mineral yüzdesi, viseral yağ seviyesi, protein yüzdesi, protein kütlesi, bazal metabolizma hızı (BMR), vücut tipi, ideal ağırlık, kas kalitesi, vücut yaşı, denge skoru, protein seviyesi, subkütan yağ, büyük kas kütlesi, büyük kas kütlesi yüzdesi, bacak kas kütlesi, bacak kas kütlesi yüzdesi, kol kas kütlesi, kol kas kütlesi yüzdesi, gövde yağ kütlesi ve gövde yağ yüzdesi bulunuyor. Bu özellikler, kullanıcıların sağlıkları hakkında daha derinlemesine bilgi edinmelerine ve kişisel sağlık hedeflerine ulaşmalarında yardımcı olacak detaylı veriler sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x